Lukáš Polčák

1 Kč
Napište částku, kterou chcete darovat

Ahoj,
jsem Lukáš, ale všichni mi říkají "Polči". Pocházím ze Zlína, kde jsem se před 25 lety narodil skvělé mamce a taťkovi. Narodil jsem se bez části ruky a nohy. Ale nikdy mi to nevadilo. Vždy jsem si snažil sám sobě dokázat, že zvládnu vše, co mí vrstevníci a kamarádi. Takže jsem se učil jezdit na kole, hrát fotbal, lozit po stromech, a později kouřit na tajňačku cigarety (před našima pst, jo?!). Hodně jsem i plaval. Vlastně tak moc, že jsem se proplaval až do paralympijské reprezentace a byl jsem druhý nejlepší plavec v Česku ve své kategorii. V 18ti letech jsem toho nechal a později se začal věnovat jinému sportu, který dnes již miluji. Cvičení - fitness, chcete-li.

Když mi bylo asi 22, tak jsem začal své pokroky v tomto sportu zveřejnovat na sociálních sítích a setkal jsem se s velkým úspěchem u lidí. Velmi mě to motivovalo makat na sobě ještě více a ještě více lidem přiblížit, jak se dá vyrovnat s takovýmto postižením, jak se dá sportovat a žít skvělý život, i když máte jen jednu ruku a jednu nohu. Začal jsem natáčet i motivační videa na youtube, což mě začalo fakt hodně bavit. Před kamerou se dnes již cítím jako doma. Poslední dobou se začínám věnovat své druhé vášni -  hudbě, konkrétně rapu. Mám v šuplíku desítky motivačních skladeb, které začínám postupně vydávat do éteru. Vždy jsem chtěl být zpěvákem, takže si plním svůj sen. Jednou vyprodám O2 arenu! :).


Tím, že tolik miluju sport, tak jsme se po delší době s mým protetikem rozhodli udělat protézu na nohu, která by odpovídala mému sportovnímu vyžití. Avšak zde musím doplatit 1% z celkové částky, proto Vás tímto žádám o finanční podporu v této věci. Předem moc děkuji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontakty

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chci pomoci
Zaměření: Tělesně postižení/handicapovaní
Způsob pomoci: finanční dar na konkrétní věc
Transparentní účet: Ne
Region: Zlínský kraj
Typ příspěvku: Jednorázový příspěvek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: