Čivava Čiky

Celkový příspěvek: 
5 520 Kč
Pomohl celkem 1 dárce

2021

 

Fenka Čiky přišla na začátku roku 2021 o svého páníčka. Vzal si jí k sobě syn Daniel, kterému jsme v tomto roce také pomáhali. Daniel se potýká se spoustou zdravotních, ale i sociálních problémů. Na konci roku 2020 podstoupil implantaci srdeční podpory, nyní čeká na transplantaci srdce. Rozsudkem OS Beroun má do péče svěřeného 4 letého syna. Matka má určené výživné ve výši 1000 Kč, které však pravidelně nehradí. Na matku je podána exekuce, zatím bez výsledku.

Jeho současné příjmy jsou ID 1. stupeň, nemocenská a přídavek na dítě. Celkem má Daniel a jeho syn na měsíc pouhých 7.300 Kč. Vzhledem ke zdravotnímu stavu Daniela výhledově zvýšení jeho příjmu pro něj a jeho syna bude velmi obtížné.

U Čiky byl objeven nezhoubný nádor, ale operace byla pro Daniela mimo jeho finanční možnosti. Proto jsme se rozhodli darovat finance na předoperační vyšetření, následnou operaci a pooperační kontrolu. Čiky operaci zvládla a uzdravuje se velmi dobře.

 

Příspěvek byl poskytnut na předoperační vyšetření, operační zákrok a pooperační kontrolu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení