O nadačním fondu

Nadační fond
Josefa a Olgy Řepkových

Nadační fond Josefa a Olgy Řepkových (dále jen NF) se věnuje charitativní činnosti. Zakladatel nazval nadační fond po svých prarodičích Josefovi a Olze Řepkových na jejich památku.

Cílem portálu je být prostředníkem mezi dárci a žadateli o pomoc.

Portál Padající hvězdy a veškeré jeho činnosti jsou financovány z čistě soukromých zdrojů zakladatele a jeho partnerů. Nikdy nejsou hrazeny ani sebemenší částí peněz od dárců. Veškeré finanční dary, které jsou určeny k pomoci prostřednictvím tohoto portálu, budou předány ve výši 100 % příjemci nebo příjemcům pomoci do třech pracovních dnů od připsání na transparentní účet NF. Výjimkou mohou být pouze necílené dary, kdy na transparentní účet NF nejdříve vybereme určitou částku a pak ji pošleme tam, kde je to podle naší správní rady nejvíce potřeba (v příslušné sekci vás o tom budeme vždy informovat).

kytka

Naše filozofie

Motto: „Víme, kde pomáhat.“

Naší filozofií je nabídnout dárcům naprostou transparentnost a zvýšit důvěru veřejnosti v tuto činnost.

Náš cíl 

Naším cílem do budoucna je, aby na portálu NF každý, kdo chce nějak pomoci, našel právě to, co hledá, a získal k danému jedinci či organizaci co možná nejvíce klíčových informací. Na jejich základě se poté může rozhodnout, zda pomůže jednorázovým či pravidelným příspěvkem.

matka