Jaromír Hypius

Celkový příspěvek: 
63 486 Kč
Pomohl celkem 1 dárce

2020

 

Pan Jaromír utrpěl 7. 12. 2019 po pádu z posedu velmi vážný úraz krční páteře se zlomeninou obratlů C4,C4/5 s následným přerušením míchy a tříštivou zlomeninou levého zápěstí. Nalezen byl až po dlouhých 22 hodinách od pádu ve velmi vysokém stupni podchlazení. Teplota jeho těla byla 26°C. Rodině bylo řečeno, že se nachází na hranici smrti a pokud jej nezahřejí, tak mu nepomůžou. Povedlo se. Od osudného pádu ale tělo neposlouchá. Je bohužel celý ochrnutý. Diagnóza je neúprosná - spastická tetraplegie.

V současné době se Jaromírova přítelkyně snaží zajistit tolik potřebné finance na doplatky - automobil a jeho následná úprava, elektrický a mechanický vozíček. Dále je zapotřebí zafinancovat kompenzační a rehabilitační pomůcky (zejména motomed do lůžko), rekondiční a rehabilitační pobyty, terapeuty, specielní úpravu PC pro ovládání hlasem, polohovací pomůcky, sprchové křeslo apod. Péče o pana Jaromíra je pro rodinu velmi psychicky, fyzicky i finančně náročná.

 

Příspěvek byl poskytnut na koupelnové křeslo, speciální zádovou opěrku do vozíku a na doplatek elektrického vozíku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení